Op nog geen 15 kilometer afstand van de grote zandstranden van de Franse streek Vendee vind je Hotel Château de la Vérie. In dit charmante kasteel uit de 16e eeuw word je vriendelijk ontvangen door het Nederlands echtpaar Nienke Jansen en Aad van Hoeven. Het hotel ligt midden in een landgoed van 17 hectare met een tennisbaan en zwembad. Lees meer
Op nog geen 15 kilometer afstand van de grote zandstranden van de Franse streek Vendee vind je Hotel Château de la Vérie. In dit charmante kasteel uit de 16e eeuw word je vriendelijk ontvangen door het Nederlands echtpaar Nienke Jansen en Aad van Hoeven. Het hotel ligt midden in een landgoed van 17 hectare met een tennisbaan en zwembad.
De ruime hotelkamers van Château de la Vérie zijn ingericht in kasteelstijl met antieke meubels en zijn voorzien van een televisie, telefoon, minibar en een badkamer met een bad en/of douche en toilet. Begin je dag goed met een uitgebreid ontbijt in het hotel. Ben je toe aan ontspanning? Dan kun je terecht in het 17 hectare grote park met een prachtige natuur, tennisbaan en buitenzwembad.
Een verblijf in het plaatsje Challans is ideaal voor een (korte) zonvakantie. Er zijn veel fiets- en wandelmogelijkheden in de buurt en de prachtige zandstranden bevinden zich op nog geen 15 kilometer van het hotel. Maak hier een lange wandeling over het strand of spreid je handdoek en geniet van de zon, zee en het strand! Ook een dagje uit naar het schiereiland Noirmoutiers is een aanrader. Hier vind je onder andere Kasteel Noirmoutier, dat absoluut de moeite waard is voor een bezoekje.
Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
Ontbijt
Gratis parkeren
Gratis Wi-Fi
Restaurant
Huisdiervrij
Rookvrij
24-uurs receptie
Roomservice
Parkeren
Parking bij hotel Gratis
Parking omgeving? Gratis
Eten en drinken
Restaurant
À la carte restaurant
Babystoeltje
Zwembad
Buitenzwembad
Sport en activiteiten
Tennisbaan buiten
Algemeen
Terras
Tuin
Hotelservice/diensten
Kluis bij receptie
Wifi
Roomservice
Gratis extra's
Stadsplattegrond
Hotelinformatie
Adres
Route de Soullans , 85300 , Challans, Frankrijk
Receptie
Inchecken 15:00
Uitchecken 12:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Ja
Ontbijt
Het ontbijt is optioneel 15 € per persoon per ontbijt
3 €
Maandag:07:30 - 10:00
Dinsdag:07:30 - 10:00
Woensdag:07:30 - 09:45
Donderdag:07:30 - 09:45
Vrijdag:07:30 - 09:45
Zaterdag:07:30 - 09:45
Zondag:07:30 - 09:45
Huisdieren
Niet toegestaan
Roken
Het gehele hotel is rookvrij
Betalen in dit hotel
MasterCard
Visa
Aantal kamers
21
Gesproken talen
Nederlands
Engels
Duits
Frans
Goed om te weten
buitenzwembad
Het buitenzwembad is verwarmd vanaf half mei tot en met september.
Nog geen beoordelingen
Dit hotel heeft nog niet genoeg beoordelingen ontvangen. Om de kwaliteit van de hotelinformatie te waarborgen, berekenen we alleen een gemiddeld cijfer wanneer er genoeg beoordelingen zijn.
Ligging van het hotel
Adres
Château de la Vérie Route de Soullans 85300 Challans Frankrijk Afstand tot:
Centrum
2 km
Treinstation
2 km
Vliegveld
60 km
Bezig met laden van Google Maps
Laden Google Maps mislukt
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen