Aspria Hamburg Uhlenhorst ligt in het centrum van de wijk Uhlenhorst in de Duitse havenstad Hamburg. Het hotel ligt op steenworp afstand van het Alstermeer en op een kwartier wandelen van de metrostation Mundsburg. Dit station heeft een rechtstreekse verbinding naar het centraal station en de haven. Het hotel heeft bovendien een enorme achtertuin, waar je altijd terecht kunt voor een wandeling.
Een hotel als onderdeel van een exclusieve sportschool? Dat is precies wat het geval is bij Aspria Hamburg Uhlenhorst. Naast sportfaciliteiten beschikt het hotel over diverse zwembaden en sauna’s. De kamers zijn voorzien van een flatscreen televisie, telefoon, koelkast, koffie- en theefaciliteiten, airconditioning en gratis Wi-Fi. Fris je op in de badkamer, waar je een toilet, douche en föhn vindt. Geniet in het stijlvolle restaurant van het ontbijt en keer in de avond terug voor een heerlijk diner, bereid met verse ingrediënten.
Vanuit Aspria Hamburg Uhlenhorst reis je snel naar alle plekken in Hamburg. Ga bijvoorbeeld naar de haven voor een gezellige rondvaart. De haven van Hamburg is na die van Rotterdam en Antwerpen de grootste van Europa. Wandel ook eens door de historische binnenstad, waar kooplieden vroeger in koffie, thee en specerijen handelden. Houd je van winkelen? Dan kun je goed terecht in de passagewijk tussen Colonnaden en Neuer Wall. Hier vind je onder andere luxe boetieks.