Arass Hôtel*** & Business Flats 3 Sterren

Plantin en Moretuslei 111 2018 Antwerpen België Bekijk op kaart

Over het hotel

  • Nabij Centraal Station en Zurenborg
  • ruime appartementen
  • Overdekte parkeergarage
Arass Business Flats is een alternatief op een klassiek hotel. Vlak bij het historische centrum van Antwerpen overnacht je in een appartement met...
Lees meer
8.3 /10 Zeer goed
Zeer ruime studio, centrale ligging, extra vriendelijk personeel
Willy De Bisschop ‐ BE, 18 feb 2021
Alle beoordelingen (5)

Wanneer willen jullie weg?

Jouw reisdata Aanpassen

Aankomst Vertrek
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Maart 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
April 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO

Toon alleen aanbod met:

Kamers

  • De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 60 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 82 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Studio

    afbeelding van Studio

    Studio

    • Max. 2 volwassenen
    35m2
    De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 65 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 87 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 72 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 105 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 78 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 111 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 85 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 107 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Deluxe appartment

    afbeelding van Deluxe appartment

    Deluxe appartment

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 91 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 124 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • Familie appartement

    afbeelding van Familie appartement

    Familie appartement

    • Max. 2 volwassenen en 3 kinderen
    De voorwaarden Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 137 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annulatie Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 181 €
      per nacht, 2 volwassenen
      Excl. citytax 2,39 € p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar 20 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar 35 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
Accommodaties zoeken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

details are loading...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Prijzen worden opgehaald...

Hotelinformatie

Receptie

  • Inchecken 15:00

  • Uitchecken 11:00

  • Openingstijden: 08:00 - 17:00

  • Eerder inchecken? Ja

Ontbijt

  • Het ontbijt is optioneel 14 € per persoon per ontbijt

  • Maandag: 07:00 - 10:00

    Dinsdag: 07:00 - 10:00

    Woensdag: 07:00 - 10:00

    Donderdag: 07:00 - 10:00

    Vrijdag: 07:00 - 10:00

    Zaterdag: 08:00 - 11:00

    Zondag: 08:00 - 11:00

Kinderen

  • Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.

Huisdieren

  • Niet toegestaan

Roken

  • Het gehele hotel is rookvrij

Betalen in dit hotel

  • American Express
  • Contanten in lokale valuta
  • Maestro (PIN)
  • MasterCard
  • Visa

Aantal kamers

  • 89

Gesproken talen

  • Nederlands
  • Engels
  • Frans

Goed om te weten

Belangrijke check-in informatie!

De receptie is geopend 7d/7 van 08.00 – 17.30u. Gasten die buiten de openingsuren van de receptie inchecken dienen het hotel te contacteren voor de code van het codeslot en de instructies betreffende het inchecken via de self check in kiosk. Self check in is mogelijk vanaf 17u30.

Borgsom bij check-in

Bij een reservering is het verplicht een borgsom te betalen van €250,- in contanten of een waarborg te autoriseren op een geldig creditcard bij aankomst in het hotel. Deze borgsom dekt de kosten voor mogelijk herstel van de kamers en voor mogelijke extra schoonmaak.

8.3 /10 Zeer goed
Gebaseerd op 5 echte beoordelingen door onze gasten.
  • Locatie 8.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 8.1
  • Personeel (gastvrijheid en service) 9.0
  • Sfeer in het hotel 8.2
  • Inrichting en comfort 8.4
  • Properheid / hygiëne 9.0
Lees meer
  • Locatie 8.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 8.1
  • Personeel (gastvrijheid en service) 9.0
  • Sfeer in het hotel 8.2
  • Inrichting en comfort 8.4
  • Properheid / hygiëne 9.0
9.4 /10 Fantastisch

, Gepensioneerd stel
  • Zeer ruime studio, centrale ligging, extra vriendelijk personeel
  • /
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
9.1 /10 Fantastisch

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Ruim appartement inclusief bed en badlinnen. Eigen complete keuken. Vlakbij het Centraal Station
  • Het appartement was warm. We konden de temperatuur niet regelen.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
7.5 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Gezellige wijk
  • De borg
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
6.9 /10 Matig

, Stel ouder dan 35 jaar
  • De nachtportier/conciërge op dag van aankomst was heel aardig en behulpzaam. Het uitzicht van het penthouse was super en het balkon ideaal! Locatie is redelijk dichtbij het centraal station en de Zoo.
  • Jammer dat de receptie al om 17.30u dicht is. De kamer was een stuk kleiner en minder luxe dan de foto's online deden beloven. Het bed was geen kingsize zoals in de omschrijving stond. Badkamer had een verlaagd stuk plafond in het douche gedeelte. Voor lange mensen niet comfortabel om te douchen. Na een paar regenbuitjes bleef er best veel water liggen op het balkon en dit liep niet weg. Verder was het top.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
7.7 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Geen opmerkingen
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
Beoordelingen bijwerken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Ligging van het hotel

Adres

Arass Hôtel*** & Business Flats
Plantin en Moretuslei 111
2018 Antwerpen
België

Afstand tot:
Vliegveld
4 km
Centrum
2 km
Bushalte
0.1 km
Treinstation
0.5 km
Tramhalte
0.1 km
Metro
0.1 km

Bezig met laden van Google Maps

Laden Google Maps mislukt

Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen

Jouw laatst bekeken hotels

Parkeren
  • Parking bij hotel 16 € per dag
  • Parking omgeving 2 € per uur
Inchecken 15:00 - Uitchecken 11:00
Huisdieren Niet toegestaan
Roken Het gehele hotel is rookvrij