Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
- Gratis WiFi
- Parking bij het hotel
- Sfeervolle hotelbar
- Fietsverhuur bij het hotel
- 24-uurs receptie
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
The Plaza Hotel Antwerp biedt luxe kamers in het centrum van Antwerpen. Het hotel ligt op loopafstand van alle toeristische bezienswaardigheden, leuke winkelstraten en vele restaurants. Geniet in het hotel van een warm onthaal en vraag naar tips over shoppen, gastronomie en musea aan het vriendelijke personeel.
De ruime kamers (wel 40 m²!) van The Plaza Hotel Antwerp zijn compleet uitgerust met gratis Wi-Fi, een flatscreen-televisie, airconditioning, minibar, kluisje en een telefoon. Alle badkamers zijn voorzien van een bad en/of douche, toilet en een föhn. In de Orangerie word je elke morgen verwelkomd met een uitgebreid ontbijtbuffet. ’s Avonds kun je in de knusse Victoria Bar genieten van een drankje en een hapje. In de sfeervolle lounge kun je neerstrijken op een van de luxe Chesterfield banken en genieten van een heerlijk kopje koffie. Wil je de stad per fiets ontdekken? Huur dan tegen betaling een fiets in het hotel en trek eropuit!
Antwerpen heeft veel beroemde kenmerken, variërend van bezienswaardigheden tot lokale lekkernijen. Bezoek de Onze Lieve Vrouwe Kathedraal en eet de typisch Antwerpse kaaskroketjes. Maar kijk ook een film in megabioscoop Metropolis en vergeet niet de beroemde vogeltjesmarkt te bezoeken. Voor cultuur kun je terecht in het Rubenshuis en voor de nodige ontspanning maak je een boottocht over de Schelde. In de stad Antwerpen is voor ieder iets te beleven. Op slechts 50 meter van The Plaza Hotel Antwerp gaat de tram die je in een paar minuten naar de Groenplaats brengt, het hart van Antwerpen!
Inchecken 14:00
Uitchecken 12:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Ja
Het ontbijt is optioneel 16 € per persoon per ontbijt
Ontbijt op kamer 16 €
Maandag: 07:00 - 11:00
Dinsdag: 07:00 - 11:00
Woensdag: 07:00 - 11:00
Donderdag: 07:00 - 11:00
Vrijdag: 07:00 - 11:00
Zaterdag: 07:00 - 11:00
Zondag: 07:00 - 11:00
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
81
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen