VIP Upgrade Special
Belangrijke informatie
- Je betaalt bij aankomst in het hotel
- Kindertoeslag: 0 - 3 jaar 15 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Het historische centrum van Brugge staat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO en heeft zoveel te bieden dat jij je geen moment zult vervelen. Hotel Dukes’Palace Bruges ligt in het hart van Brugge en op 5 minuten lopen van de Grote Markt en de Belfort toren. Het is een aanrader om deze toren te beklimmen. Na de 366 treden ben je deze klim al snel weer vergeten als je geniet van het adembenemende uitzicht over Brugge.
Hotel Dukes’Palace Bruges heeft een unieke ligging in Brugge. Het oude paleis waar dit hotel in is gevestigd is omgeven door een ruime tuin, middenin het romantische centrum. Je ruime hotelkamer heeft een klassieke stijl en is ingericht met een televisie, minibar, telefoon en een badkamer met een douche en toilet. Tijdens je verblijf maak je gratis gebruik van Wi-Fi. ’s Morgens geniet je van een royaal ontbijtbuffet. Ontspan na een indrukwekkende dag in Brugge in de spa van het hotel. Als gast heb je toegang tot de hammam en de sauna. Dineer ’s avonds in het hotel-restaurant of ontdek de restaurants in het centrum.Hotel Dukes’Palace Bruges heeft de classificatie 5-sterren superior mogen ontvangen, volgens de classificatie van Hotelstars, wat betekent dat ze op alle onderdelen van de kwaliteitseisen ruim voldoende scoren.
Chocoladeliefhebbers opgelet: Brugge wordt ook wel de chocoladehoofdstad genoemd! In het centrum vind je echte chocoladeboetieks, hier hoef je niet voor te zoeken want je komt ze overal tegen! Vanuit Hotel Dukes’ Palace Bruges wandel je zo naar de charmante grachten. Vaar eens met een rondvaartboot door deze grachten, niet voor niets wordt Brugge ook ‘Het Venetië van het Noorden’ genoemd!
Inchecken 15:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Ontbijt op kamer 10 €
Maandag: 07:30 - 10:30
Dinsdag: 07:30 - 10:30
Woensdag: 07:30 - 10:30
Donderdag: 07:30 - 10:30
Vrijdag: 07:30 - 10:30
Zaterdag: 07:30 - 11:00
Zondag: 07:30 - 11:00
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
110
Het hotel kan vragen om een borg of creditcardgarantie.
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen