Suite Special
Belangrijke informatie
- Je betaalt bij aankomst in het hotel
- Kindertoeslag: 0 - 2 jaar Gratis
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Hotel De Roode Schuur ligt in het Gelderse Nijkerk, aan de rand van het centrum. Dit luxe en moderne designhotel is landelijk gelegen. Maak hier een mooie fiets- of wandeltocht en kom tegen betaling na een heerlijke dag helemaal tot rust in de sauna van Hotel de Roode Schuur.
Hotel De Roode Schuur beschikt over stijlvol ingerichte suites. Sommige kamers, voornamelijk op de tweede verdieping, hebben een schuin dak. De suites zijn ingericht in vier thema’s en zijn voorzien van een flatscreen-televisie, airconditioning en gratis Wi-Fi. De badkamers hebben een dubbele wastafel, douche, toilet en een föhn. Start je dag met een ontbijt van het buffet. Voor de lunch en het diner kun je terecht in het trendy restaurant Grand Cafe Moeke Nijkerk. Ook kun je hier de dag goed afsluiten onder het genot van een drankje. Is het mooi weer? Neem dan zeker plaats op het buitenterras van het hotel. Gasten maken tegen betaling gebruik van de sauna. Fietsen zijn bij het hotel de reserveren voor € 10 per dag en € 5 voor een halve dag. Elektrische fietsen kunnen vooraf gereserveerd worden bij het hotel en de kosten bedragen € 32,50.
In de Soesterduinen halen liefhebbers van rust en natuur hun hart op. Hier zijn diverse fiets- en wandelroutes uitgestippeld waarbij je langs de mooiste plekjes komt. Daarnaast zijn vanaf Hotel De Roode Schuur verschillende uitstapjes mogelijk. Bezoek DierenPark Amersfoort, Walibi, het Dolfinarium, de Apenheul of ga een middag winkelen in de gezellige stad Amersfoort. Vergeet ook zeker niet om een bezoek te brengen aan Paleis het Loo. Golfliefhebbers kunnen terecht op de golfbaan in Putten.
Inchecken 15:00
Uitchecken 11:00
Openingstijden: 07:00 - 22:00
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Het ontbijt is optioneel 14,95 € per persoon per ontbijt
Ontbijt op kamer 8 €
Maandag: 07:00 - 10:00
Dinsdag: 07:00 - 10:00
Woensdag: 07:00 - 10:00
Donderdag: 07:00 - 10:00
Vrijdag: 07:00 - 10:00
Zaterdag: 08:00 - 11:00
Zondag: 08:00 - 11:00
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
57
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen