2+1 Special
Belangrijke informatie
- Je betaalt bij aankomst in het hotel
- Kindertoeslag: 0 - 3 jaar 7,50 €, 4 - 11 jaar 42,50 €, 12 - 18 jaar 50 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Van der Valk Hotel Utrecht is een luxueus hotel net buiten het centrum van het gezellige Utrecht. Bezichtig deze historische stad, geniet van het uitzicht vanuit het hotel en drink wat op een terrasje aan de gracht.
De sfeervolle en ruime kamers van Van der Valk Hotel Utrecht geven je een schitterend uitzicht over de stad. Iedere kamer beschikt over een flatscreen-televisie, telefoon, koffie- en theefaciliteiten en gratis Wi-Fi. De badkamer is voorzien van een bubbelbad en regendouche en er is een apart toilet. Laat je in de ochtend verrassen met een uitgebreid ontbijtbuffet. In het hotel-restaurant bereidt de chef-kok heerlijke internationale gerechten. In het weekend kun je hier zelfs aanschuiven voor een Live Cooking diner! Goesting in een drankje? Zoek dan even de loungebar van het hotel op. Op de 20e verdieping van dit hotel bevindt zich een wellness center. Je kan hier gebruik maken van een sauna, een stoombad en een zwembad. voor de sportievelingen is er ook een fitnessruimte aanwezig.
Van der Valk Hotel Utrecht ligt net buiten het hart van Utrecht. Binnen 10 minuten met het openbaar vervoer of een kwartier rijden met de auto ben je al in de historische binnenstad. Bewonder de mooie grachten terwijl je door de winkelstraten struint en geniet van een drankje op het bekende plein Neude! Bezoek ook zeker de Dom, dit is het kenmerk van de stad. Museumliefhebbers nemen een kijkje bij het Centraal Museum of het Spoorwegmuseum. Zin in een leuk avondje uit? Koop dan een kaartje voor een mooie voorstelling of musical in het imposante Beatrix Theater.
Inchecken 15:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Het ontbijt is optioneel 15 € per persoon per ontbijt
Ontbijt op kamer 10 €
Maandag: 06:30 - 10:00
Dinsdag: 06:30 - 10:00
Woensdag: 06:30 - 10:00
Donderdag: 06:30 - 10:00
Vrijdag: 06:30 - 10:00
Zaterdag: 07:00 - 10:30
Zondag: 07:00 - 10:30
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
185
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen