Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
- Aan te raden hotel-restaurant
- Gratis WiFi
- Sfeervolle hotelbar
- Jullie huisdier mag mee
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Service, luxe en een centrale ligging; dat vindt u allemaal in dit hotel. Het 4-sterren Quality Hotel Antwerpen Centrum Opera ligt achter de winkelstraat de Meir op loopafstand van alle bezienswaardigheden en het uitgaansleven.
De kamers van Quality Hotel Antwerpen Centrum Opera zijn ruim en luxueus, voorzien van een televisie, radio, minibar, telefoon en een marmeren badkamer met bad en/of douche, föhn en een toilet. De meubels zijn van stijlvol Italiaans ontwerp, wat het hotel charme meegeeft. Begin de dag goed met een heerlijk ontbijtje in de ontbijtzaal. In de bar van het hotel kunt u na een drukke dag uw indrukken verwerken onder het genot van een Belgisch biertje, verfrissend drankje of een kopje koffie.
Quality Hotel Antwerpen Centrum Opera ligt centraal in de bruisende stad Antwerpen, een stad vol verrassingen. Het is de stad van mode, trends, cultuur, kunst en de diamant. U kunt uw hart ophalen in een van de vele musea en genieten van de gastvrijheid en bourgondische gezelligheid. Vanuit dit hotel bent u op loopafstand van alle bezienswaardigheden. Wilt u graag winkelen? Antwerpen is een echte shopstad, waar u uren door diverse winkels kunt struinen.
Inchecken 15:00
Uitchecken 12:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Het ontbijt is optioneel 18 € per persoon per ontbijt
Ontbijt op kamer 5 €
Maandag: 07:00 - 10:00
Dinsdag: 07:00 - 10:00
Woensdag: 07:00 - 10:00
Donderdag: 07:00 - 10:00
Vrijdag: 07:00 - 10:00
Zaterdag: 07:30 - 10:30
Zondag: 07:30 - 10:30
Toegestaan: Op sommige kamers,In de bar
15 € Per huisdier per nacht
Het gehele hotel is rookvrij
47
Bij het boeken van een VIP upgrade special, krijgt men een upgrade naar de privilege kamer.
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen