2+1 Special
Belangrijke informatie
- Je betaalt bij aankomst in het hotel
- Kindertoeslag: 0 - 3 jaar Gratis
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
OZO Hotel Amsterdam is van alle gemakken voorzien en zorgt dat je niks te kort komt tijdens je verblijf in Amsterdam. Maak zeker een uitje naar het bruisende centrum van de Nederlandse hoofdstad.
De luxueuze kamers van OZO Hotel Amsterdam zijn voorzien van een televisie, airconditioning en een badkamer met een douche, toilet en een haardroger. In je hotelkamer kun je gratis gebruikmaken van Wi-Fi. In het hotel-restaurant geniet je ’s ochtends van een lekker ontbijtje met onder andere een keuze uit ontbijtgranen, fruit, yoghurt, verse broodjes, croissants en gebakken eieren. In Grand Café Savoy kun je ’s middags en ‘s avonds terecht voor voortreffelijke gerechten. Voor een late snack en een drankje kun je ’s avonds terecht in de Savoy Bar, waar je heerlijk kunt relaxen. Ga je liever sporten? Train dan je spieren en houd je conditie op peil in de fitnessruimte.
OZO Hotel Amsterdam ligt in Amsterdam Zuidoost. Het hotel ligt vlak bij de Arena Boulevard en is dus ideaal voor een bezoek aan één van de grote concert- en sporthallen als de Ziggodome en de Arena. Geniet tijdens je verblijf ook van het bruisende centrum van Amsterdam. Ga bijvoorbeeld een dagje shoppen in de Kalverstraat en op De Dam. Ga je liever cultuur snuiven? Het Rijksmuseum is een van de parels van de Amsterdamse musea met werken van onder meer Rembrandt van Rijn en Johannes Vermeer.
Inchecken 14:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
165
Het hotel vraagt om een borg van 150€ die bij aankomst in het hotel moet worden betaald.
Let op: vanaf 1 januari 2020 wordt er in de stad Amsterdam 3€ per persoon per nacht bovenop de reguliere city tax in rekening gebracht. Deze extra kosten zijn niet bij de totaalprijs inbegrepen en dienen bij aankomst in het hotel betaald te worden.
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen