Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
- Aan te raden hotel-restaurant
- Gratis WiFi
- Parking bij het hotel
- Relax in de sauna
- Rolstoelvriendelijk hotel
- Sfeervolle hotelbar
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Het moderne Hotel Kiel by Golden Tulip ligt centraal in de ongedwongen marinestad Kiel. Dwaal door de historische straten, ontdek de historie van Kiel in het Scheepvaartsmuseum en woon een wedstrijd bij in het populaire stadion Sparkassen-Arena!
Hotel Kiel by Golden Tulip is voorzien van comfortabele en moderne kamers met een flatscreen televisie, airconditioning, koffie- en theefaciliteiten. In de badkamer is een bad en/of douche, toiletartikelen, toilet en een haardroger. In het hele hotel maak je gratis gebruik van Wi-Fi. Begin je dag met een keuze uit het uitgebreide ontbijtbuffet in het hotel-restaurant. Hier ben je ook welkom voor een lekkere lunch of een diner met regionale en internationale specialiteiten. Wil je ’s avonds even gezellig bijkletsen of juist tot rust komen? Zoek dan de hotelbar op, waar je onder het genot van een warme kop koffie of een wijntje uitrust. Voor extra ontspanning maak je gratis gebruik van de sauna en de fitnessruimte van het hotel.
Hotel Kiel by Golden Tulip ligt centraal in Kiel. Dit is een echte marinestad, dus neem een kijkje bij de haven en ga terug in de historie van de stad tijdens een bezoek aan het Scheepvaartsmuseum. In en rondom de stad vind je diverse parken en meertjes voor als je even wilt ontsnappen aan de stadse drukte. Ideaal voor een picknick! ’s Avonds schuif je bij een van de vele restaurants in het centrum aan voor een visspecialiteit en zoek ook zeker Astor Bar op: dit is de hoogste bar van Kiel! Van hieruit geniet je van een schitterend uitzicht over de Kieler Fjord. Ben je een sportliefhebber? Zorg dan dat je tickets hebt voor een wedstrijd het stadion Sparkassen-Arena.
Inchecken 15:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Ontbijt op kamer 1,50 €
Maandag: 06:30 - 10:30
Dinsdag: 06:30 - 10:30
Woensdag: 06:30 - 10:30
Donderdag: 06:30 - 10:30
Vrijdag: 06:30 - 10:30
Zaterdag: 07:00 - 11:00
Zondag: 07:00 - 11:00
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Toegestaan: Op alle kamers,In het restaurant,In de bar
Gratis
Ja
84
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen