Het warme en gezellige Hotel 3 Paardekens ligt in het hartje van Mechelen aan de voet van de Sint-Romboutstoren dat op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat. Het hotel is volledig gerenoveerd en mag zich het oudste hotel van de Belgische stad noemen.
De sfeervolle kamers van Hotel 3 Paardekens zijn uitgerust met een televisie, telefoon en bureau. De badkamers is voorzien van een douche en een toilet. Na een leuke dag kan je dus heerlijk even televisie kijken of een verfrissende douche nemen. Geniet ’s ochtends van een heerlijk ontbijt in de ontbijtruimte. Het hotel heeft geen restaurant, maar in het centrum Mechelen zijn genoeg eetgelegenheden. Drink nog even een drankje in de gezellige hotelbar.
Natuurlijk mag een beklimming van de Sint-Romboutstoren, dat op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat niet ontbreken. Een wandeling door Mechelen is ook zeker de moeite waard. Loop langs de historische panden, kerken en bruggen. De binnenstad staat bekend om haar vele kerken. Loop dus even een kerk binnen en bewonder de gotische stijlen. Shopliefhebbers kunnen ook zeker hun hart ophalen in de stad. Proef voordat je vertrekt nog even een Belgisch biertje!