Winter Special
Belangrijke informatie
- Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
- Kindertoeslag: 0 - 2 jaar 20 €, 3 - 12 jaar 40 € (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Het historische Hotel Die Port van Cleve, gelegen in hartje Amsterdam, is een goede uitvalsbasis om de stad te verkennen dankzij de vele bezienswaardigheden op loopafstand. Het hotel ligt bij het Paleis op de Dam, achter de Nieuwe Kerk en het Centraal Station ligt op slechts 5 minuten loopafstand.
Alle kamers van Hotel Die Port van Cleve beschikken over een kluisje, draadloos internet, telefoon, televisie, radio en koffie- en theefaciliteiten. De badkamers zijn standaard voorzien van een douche, toilet en föhn. In Restaurant Hulscher's kun je terecht voor zowel Hollandse, als internationale gerechten. In nabijgelegen Bar-Bodega De Blauwe Parade kunt u genieten van een aperitief, lichte maaltijd of originele jenever- en likeurproeverij.
Amsterdam is een historische en culturele stad met vele bijzondere panden, grachten en diverse musea. Breng een bezoek aan het Anne Frankhuis of bekijk Rembrandt’s Nachtwacht in het Rijksmuseum. Maak met een rondvaartboot een tocht door de grachten en bewonder de vele herenhuizen die u onderweg tegenkomt. Natuurlijk heeft de stad nog veel meer te bieden zoals mooie winkels, gezellige restaurants en een bruisend nachtleven. Wandel door de Negen Straatjes en bewonder de kleine aparte winkels die daar te zien zijn of geniet van de gezelligheid op het Rembrandtplein.
Inchecken 15:00
Uitchecken 12:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Het ontbijt is optioneel 14,50 € per persoon per ontbijt
Ontbijt op kamer 5,50 €
Maandag: 07:00 - 10:30
Dinsdag: 07:00 - 10:30
Woensdag: 07:00 - 10:30
Donderdag: 07:00 - 10:30
Vrijdag: 07:00 - 10:30
Zaterdag: 07:00 - 10:30
Zondag: 07:00 - 10:30
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
122
Let op: vanaf 1 januari 2020 wordt er in de stad Amsterdam €3 per persoon per nacht bovenop de reguliere city tax in rekening gebracht. Deze extra kosten zijn niet bij de totaalprijs inbegrepen en dienen bij aankomst in het hotel betaald te worden.
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen