Hotel Buschhausen

Adenauerallee 215 52066 Aken Duitsland

Over het hotel

  • Familiehotel
  • Vlakbij de Vennbahnweg
  • Op weg naar de Eifelsteig
Hotel Buschhausen staat al meer dan 30 jaar voor individualiteit en gastvrijheid. Hotel Buschhausen is de ideale plek voor stedentrips, zakenreizen,...
Lees meer
6.9 /10 Voldoende
  • Locatie 6.3
  • Prijs-kwaliteitverhouding 6.0
  • Personeel (gastvrijheid en service) 7.8
  • Sfeer in het hotel 7.5
  • Inrichting en comfort 7.1
  • Properheid / hygiëne 7.2
Gebaseerd op 7 echte beoordelingen door onze gasten.
De dame bij de receptie was erg aardig. En het ontbijt was zeer divers en heerlijk.
Anoniem ‐ DE, 17 jun 2024
Alle beoordelingen (7)
Adenauerallee 215 52066 Aken Duitsland
Afstand tot:
Centrum
2.5 km
Bushalte
0 m
Treinstation
2.3 km
Vliegveld
72 km

Wanneer wil je weg?

Jouw reisdata

Aankomst Vertrek
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Maart 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
April 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2025
MA DI WO DO VR ZA ZO

Toon alleen aanbod met:

Kamers

  • Economy kamer

    afbeelding van Economy kamer

    Economy kamer

    • Max. 2 volwassenen
    • Tweepersoonsbed
    15m2 Gratis Wifi Wifi
    De voorwaarden Aantal nachten
    • Hotdeal
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Voordeliger - annuleren niet mogelijk
        U kunt niet annuleren of wijzigen. Bij het annuleren of wijzigen van de boeking worden de volledige kosten in rekening gebracht
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 69 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Gratis annulatie
        Je kunt gratis annuleren tot 12:00 uur op de dag van aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt bij aankomst in het hotel
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 70 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
  • Comfort kamer

    afbeelding van Comfort kamer

    Comfort kamer

    • Max. 2 volwassenen
    19m2 Gratis Wifi Wifi
    De voorwaarden Aantal nachten
    • Hotdeal
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Voordeliger - annuleren niet mogelijk
        U kunt niet annuleren of wijzigen. Bij het annuleren of wijzigen van de boeking worden de volledige kosten in rekening gebracht
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 80 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Gratis annulatie
        Je kunt gratis annuleren tot 12:00 uur op de dag van aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt bij aankomst in het hotel
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 82 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
  • Business kamer

    Business kamer

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    • Tweepersoonsbed
    24m2 Wifi Balkon
    De voorwaarden Aantal nachten
    • Hotdeal
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Voordeliger - annuleren niet mogelijk
        U kunt niet annuleren of wijzigen. Bij het annuleren of wijzigen van de boeking worden de volledige kosten in rekening gebracht
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 98 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Gratis annulatie
        Je kunt gratis annuleren tot 12:00 uur op de dag van aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt bij aankomst in het hotel
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 99 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
  • Junior suite

    Junior suite

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    • Tweepersoonsbed
    40m2 Gratis Wifi Wifi Balkon
    De voorwaarden Aantal nachten
    • Hotdeal
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Voordeliger - annuleren niet mogelijk
        U kunt niet annuleren of wijzigen. Bij het annuleren of wijzigen van de boeking worden de volledige kosten in rekening gebracht
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 150 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
      • Het ontbijt is optioneel 13,50 €
        € 13.50 per persoon per ontbijt
      • Gratis annulatie
        Je kunt gratis annuleren tot 12:00 uur op de dag van aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Je betaalt bij aankomst in het hotel
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf 155 €
      per kamer per nacht
      incl. citytax
Accommodaties zoeken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

details are loading...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Prijzen worden opgehaald...

Hotelinformatie

Adres

  • Adenauerallee 215, 52066 , Aken, Duitsland

Receptie

  • Inchecken 14:00

  • Uitchecken 11:00

  • Openingstijden: 07:00 - 20:00

  • Eerder inchecken? Nee

Ontbijt

  • Het ontbijt is optioneel 13,50 € per persoon per ontbijt

  • Maandag: 07:30 - 09:30

    Dinsdag: 07:30 - 09:30

    Woensdag: 07:30 - 09:30

    Donderdag: 07:30 - 09:30

    Vrijdag: 07:30 - 09:30

    Zaterdag: 07:30 - 09:30

    Zondag: 07:30 - 09:30

Diner

  • Maandag: 18:00 - 20:00

    Dinsdag: 18:00 - 20:00

    Woensdag: 18:00 - 20:00

    Donderdag: 18:00 - 20:00

    Vrijdag: 18:00 - 20:00

    Zaterdag: 18:00 - 20:00

    Zondag: Gesloten

Kinderen

  • Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.

Huisdieren

  • Toegestaan: Op sommige kamers,In het restaurant,In de bar

  • 8,50 € Per huisdier per nacht

Roken

  • Het gehele hotel is rookvrij

Betalen in dit hotel

  • American Express
  • Maestro (PIN)
  • MasterCard
  • Visa

Aantal kamers

  • 80

Gesproken talen

  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
6.9 /10 Voldoende
Gebaseerd op 7 echte beoordelingen door onze gasten.
  • Locatie 6.3
  • Prijs-kwaliteitverhouding 6.0
  • Personeel (gastvrijheid en service) 7.8
  • Sfeer in het hotel 7.5
  • Inrichting en comfort 7.1
  • Properheid / hygiëne 7.2
  • Locatie 6.3
  • Prijs-kwaliteitverhouding 6.0
  • Personeel (gastvrijheid en service) 7.8
  • Sfeer in het hotel 7.5
  • Inrichting en comfort 7.1
  • Properheid / hygiëne 7.2
7.3 /10 Goed

, Gepensioneerd stel
  • Vriendelijk personeel, stalling voor fietsen
  • Kleine lift daarna nog trap. Gehorig naar andere kamers
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
8.3 /10 Zeer goed

, Individuele reiziger
  • De dame bij de receptie was erg aardig. En het ontbijt was zeer divers en heerlijk.
  • Die Dame an der Rezeption war sehr nett . Und das Frühstück war sehr vielfältig und lecker.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
6.4 /10 Voldoende

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Aardig personeel, proberen een goede sfeer te creëren uit de beschikbare opties.
  • Nettes Personal, aus den vorhandenen Möglichkeiten versucht gut Atmosphäre zu schaffen.
  • Heel oud. Bijna retro-stijl. Erg duur vanwege de adventstijd. Anders zeker goed voor een kort verblijf zonder enige eisen.
  • SEHR in die Jahre gekommen. Schon fast retrostyle. Auf Grund der Adventszeit sehr teuer. Sonst für einen Kurzaufenthalt ohne Ansprüche bestimmt gut.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
5.3 /10 Matig

, Individuele reiziger
  • Geen opmerkingen
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
6.0 /10 Voldoende

, Individuele reiziger
  • Geen opmerkingen
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
7.1 /10 Goed

, Individuele reiziger
  • Geen opmerkingen
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
8.2 /10 Zeer goed

, Gepensioneerd stel
  • Direct voor het hotel is een bushalte met twee directe buslijnen naar het centrum van Aken.
  • Direkt vor dem Hotel eine Bushaltestelle mit zwei direkten Buslinien zur Innenstadt von Aachen.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
Beoordelingen bijwerken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Ligging van het hotel

Adres

Hotel Buschhausen
Adenauerallee 215
52066 Aken
Duitsland

Afstand tot:
Centrum
2.5 km
Bushalte
0 m
Treinstation
2.3 km
Vliegveld
72 km

Jouw laatst bekeken hotels

Parkeren
  • Gratis parking in de omgeving op zaterdag en zondag
  • Er is geen parkinggelegenheid bij het hotel
Inchecken 14:00 - Uitchecken 11:00
Huisdieren
  • Toegestaan: Op sommige kamers,In het restaurant,In de bar
  • 8,50 € Per huisdier per nacht
Roken Het gehele hotel is rookvrij