Centro Hotel Alter Wolf ligt in Wolfsburg, een bekende autostad in het noorden van Duitsland. De stad ligt op ongeveer een uur rijden van Hannover. Hier ligt tevens de dichtstbijzijnde luchthaven. Deze is iets meer dan een uurtje rijden van het hotel. Naast het hotel vind je de fabriek en het museum van Volkswagen.
In Centro Hotel Alter Wolf zijn alle kamers voorzien van een televisie, telefoon en gratis Wi-Fi. Daarnaast ben je voorzien van een badkamer met een toilet, douche en een föhn. Het hotel is gevestigd in een voormalig postkantoor en de historische details zijn met zorg bewaard. Als gast bij dit hotel kun je ’s ochtends genieten van een lekker ontbijtje. Sfeervol dus! Geniet in de knusse hotelbar van een drankje en maak een praatje met de lokale bewoners! Bij mooi weer kun je lekker vertoeven op het terras of in de tuin. Er is gratis parkeergelegenheid.
Centro Hotel Alter Wolf grenst aan het Schlosspark, hier vind je ook het Stadsmuseum en Schloss Wolfburg. Het centrum van Wolfsburg is slechts een half uurtje lopen en met de auto ben je er al in 10 minuten. In Wolfsburg vind je bezienswaardigheden als het Neuhaus Kasteel voor cultuurliefhebbers, Allerpark voor recreatie en de Porschestrasse voor leuk winkelen. Als je geïnteresseerd bent in kunst, bezoek dan eens het Kunstmuseum in de stad! Wolfsburg staat vooral bekend om het Autostadt complex: een museum met allerlei belangrijke automerken, zoals Volkswagen, Porsche en Lamborghini. Deze is gelegen naast de Volkswagenfabriek. Een absolute must bij een bezoekje aan deze stad!