Radisson Blu Hotel Köln




Messe Kreisel 3,
50679,
Keulen,
Duitsland
Highlights
- 10 minuten vanaf Dom
- Sauna en stoombad
- Kölner Brauhaus
Hotelomschrijving
Het designhotel Radisson Blu Hotel Köln ligt in Keulen op ongeveer 10 minuten met de tram van het
historische centrum. Na een heerlijke dag komt u tot rust in het wellness center van het hotel.
Kamers
-
Faciliteiten:
Airconditioning, Badjas, Broekenpers, Bureau, Douche/Bad combinatie, Draadloos internet, Extra's voor persoonlijke verzorging, Fohn, Internet, Kluis, Koffie- en theefaciliteiten, Minibar, Pay TV, Radio, Rookmelders, Strijkijzer, Strijkplank, Telefoon, Televisie, Voicemail, Wekker, ZitjeOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van deze special bij aankomst in het hotel
- ## Reserveer
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Belangrijke informatie over Radisson Blu Hotel Köln
- Parkeergelegenheid
- Parkeerplaats aanwezig (a EUR 19 per nacht)
- Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
- Wi-Fi
- Er is in dit hotel geen WiFi beschikbaar
- Aantal kamers
- Dit hotel heeft 393 kamers
- Check in
- Vanaf 15.00 uur
- Check uit
- Voor 12.00 uur
- Annuleringsvoorwaarden
- U kunt kosteloos annuleren tot 18 uur op de dag van aankomst.
- Toeristenbelasting
- Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting
Faciliteiten van Radisson Blu Hotel Köln
- Parkeergelegenheid
Over Radisson Blu Hotel Köln
Het designhotel Radisson Blu Hotel Köln ligt op 10 minuten met de tram van het oude centrum van Keulen. Dit hotel heeft u veel te bieden met een uitgebreide fitnessruimte, sauna, restaurant en loungebar. In het historische Keulen treft u vele bezienswaardigheden zoals de Dom van Keulen en Glockengasse 4711, maar ook meer dan 3000 gezellige bars, brouwerijen en restaurants.
De hotelkamers zijn voorzien van een telefoon, televisie met videokanaal, broekenpers, kluisje, minibar en een badkamer met bad en/of douche, föhn en toilet. Het gehele hotel is voorzien van airconditioning en draadloos internet. Radisson Blu Hotel Köln heeft 2 restaurants. In restaurant Pronto kunt u tijdens het ontbijt genieten van een uitgebreid buffet waar u ook een verse omelet naar uw wensen kunt laten bereiden. Restaurant Paparazzi serveert Italiaanse specialiteiten. Uw pizza wordt vers voor uw ogen bereid, waarna hij de steenoven ingaat. Restaurant paparazzi is open voor lunch en diner. In de paparazzi Lounge bar kunt u nagenieten met een cocktail of versgetapt Kölsch biertje. Wanneer u na een plezierige dag in Keulen wat wilt ontspannen, kunt u terecht in Wellness- en fitnesscentre Vitarium van Radisson Blu Hotel Köln. Op 360 vierkante meter vindt u een moderne fitnessruimte, Finse sauna, stoombad en solarium. Om uw ontspanning compleet te maken kunt u ook massagebehandelingen boeken.
Het historische centrum van Keulen is vanaf Radisson Blu Hotel Köln goed bereikbaar. Met de tram staat u binnen 10 minuten in het hart van de metropool. Ook een wandeling naar het centrum over de spoorbrug is de moeite waard. U wordt tijdens de wandeling getrakteerd op een mooi uitzicht over de Rijn en de skyline van de stad. De Köln Zoo is ook zeker een bezoek waard. De dierentuin staat bekend om de vele aapsoorten. Keulen is ook een ultieme winkelstad. In de Hohestrasse haalt menig shopliefhebber het hart op. In het Chocolademuseum Imhoff-Stollwerck begeeft u zich in een waar chocolade paradijs. Met een 3 meter hoge chocoladefontein als hoogtepunt. De Dom van Keulen is de koning onder de publiekstrekkers van deze veelzijdige stad. Een bezichtiging van dit imposante bouwwerk is dan ook een must tijdens uw verblijf in Radisson Blu Hotel Köln. Keulen is een levendige horecastad. In de Altstadt vindt u vele gezellige bars, restaurants en biercafés. Proef hier een Kölsch, het bekende lokale bier.


