De Ambassador Suites in Leuven zijn volledig ingerichte appartementen midden in het centrum. Leer de universiteitsstad goed kennen tijdens een langer verblijf in een van de studio’s. Een gezellige stad met tal van restaurants, cafés, winkels en bezienswaardigheden.
Ambassador Suites Leuven beschikt over 16 volledig ingerichte appartementen die standaard zijn voorzien van een televisie, gratis internet, zithoek, kitchenette en een badkamer met een douche en toilet. Ontbijt, lunch en diner kunt u zelf klaarmaken in uw studio of u kiest uit een van de leuke restaurants in Leuven met heerlijke gerechten. Ook is het mogelijk om pakketten te bestellen bij Ambassador Suites, zoals een compleet ontbijt.
Leuven is een bruisende universiteitsstad met leuke cafés, restaurants en gezellige winkelstraten. Daarnaast heeft deze stad op cultureel gebied ook veel te bieden. Neem bijvoorbeeld eens een kijkje bij het Groot Begijnhof. Dit is een historische wijk met een tiental aan straten, pleintjes, tuinen en parken. Het is een van de grootste nog bestaande Begijnhoven in Vlaanderen. In 2000 werd dit dan ook erkend als werelderfgoed van UNESCO; een bezoekje waard dus! Daarnaast is de Schatkamer van Sint-Pieter een must tijdens uw verblijf in Leuven. Dit museum vindt u in de Sint-Pieterskerk en u ziet hier verschillende objecten van edelsmeedwerk. Het topstuk is ‘Het Laatste Avondmaal’, dat door de kunstenaar Dirk Bouts is geschilderd. Op slechts een half uur van deze universiteitsstad vindt u Brussel en het pretpark Walibi.
Uitgebreide informatie Ambassador Suites Leuven
»
Parkeerplaats niet aanwezig
Huisdieren toegestaan
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting
16
Vanaf 14:00 uur
Voor 10:00 uur
Kosteloos annuleren tot 30 dagen voor de dag van aankomst. Hierna wordt de totale reserveringswaarde in rekening gebracht.